
Здравейтееееее на вси4ки мои скъпи хора!!!!
Как сте? Аз съм горе-долу добре, доста съм заета и затова не успях да пиша по-скоро, но знам 4е и вие сигурно си имате много зада4и и работи за връшене, така 4е да не се оплаквам :)
Този месец се занимавах предимно с записването и подробностите за колежа. В момента 4акам да полу4а едно писмо, в което ще ме уведомят 4е трябва да се явя в Отава и да карам писмен изпит по френски и също така да си подам портфолио с най-добрите ми рисунки. Което ми напомня 4е запо4нах курса по рисуване този Понеделник. Беше малко странно, защото аз се записах за напредналото ниво, но пък се оказа 4е нямало достатъ4но записали се и ще трябва да съм с на4инаещите. Така де госпожата нещо не повярва в таланта ми хехе и май се съмняваше в мойте способности но след 1-2
упражнения на светло-сенки, квебекарите така се впе4атлиха 4е у4ителката ми каза 4е ще доведе съпруга си да ми позирал за портрет!!! Хехехехехе.....на кратко рисувахме едно кълбо и после сцена с дървета но с въглен. Винаги съм искала да рисувам с въглен и е наистина забавно, картината ми стана 4удесна, госпожата я даде за пример на другите. А те са в по-голямата си 4аст квебекари на средна възраст с бая свободно време :РСлагам я тука моята картинка въпреки 4е е първата, която правя с въглен и доста набързо, според мен, нарисувана. И е малко изрязана, но това е заради скенера. Радвам се много за този курс, най-сетне някъде, където ще мога да приложа таланта си и където ще нау4а разли4ни техники, у4ителката е наистина страхотна художни4ка и преподавателка! :) Курса трае около 3 4аса но на мен ми се струват като минути.
Ще ви покажа и още една скица, която завърших скоро-с пастел е и малко не е наред, но на мен си ми харесва. Мадамата е моята геройня в ролевата игра, която води Себ(Себастиян), казва се Видония Рибейро и се предполага 4е е португалка с тъмно чувство за хумор и слабо място за силен алкохол и катани(тя се бие с два от тези японски традиционни ме4ове) хехехехеххе. Аз си я измислих разбира се, нея, характера и, историята и, това правим в тези игри измисляме си всякакви работи :Р
Това е от играта на Себ, която не ми е толкова интересна. Но ако говорим за играта на Ноел, това ве4е е друго нещо. Моята прекрасна елфка там, имам 4увството 4е ми е като сестра, все едно някъде наистина съществува една Лоре. Написала съм и подробна история, как е израснала, семейството и, смъртта на единият от братята и и пропъждането и от клана на елфите. Много тъжна история...дори не помня ве4е как ми беше хрумнала. Досега съм я рисувала няколко пъти но съвсем набързо нищо сериозно, но скоро ще свърша едно по-разработена скица и ще я сложа тука :))))
Нека да ви кажа за Стела, след по4ти два месеца "невиждане" тя най-сетне си дойде миналата седмица и остана 3 дена!!!!! Единият от които прекарахме заедно с Криси и нея. Първо се моткахме у нас и си говорихме за вси4ко до късно следобед, после отидохме на един ресторант в центъра да се по4ерпим за рожденият ми ден :) Беше много смешно, защото ние като невидели се нахвърлихме на хляба и маслото, които дават за ордьовър и стреснахме спокойно хапващите квебекари около нас. Аз си поръ4ах пилешки филета със спагети и сос, Стела някакъв китайски специалитет, а Криси мексиканска пица. После си разменяхме храна, мисля 4е доста постреснахме ску4ните местни, като не могат да се веселят хахахаха Прекарахме си страхотно, смяхме се, бъзикахме се, дано се видим скоро пак и да ходим на дискотека. Аа...май тази Събота ще отидем с Александрю и един тъмнокож.
Само още едно нещо, ако още не сте разбрали вси4ки-мама ми поръ4а билета и ще пристигна живот и здраве на 21 май в България. Само незнам как ще се справя с 10 4асовия полет, или ще се побъркам или ще про4ета 20 книги!
ААа да разбира се, тука ще сложа подаръците от рожденият ме ден. Както знаете станах на 18 години.....не беше нищо потресаващо, нито изумително..както о4аквах, но такъв е живота. Въпреки 4е изобщо не исках да ставам пълнолетна, нямам избор а? Сега ве4е съм независим 4овек нали? Ех защо ли не се 4увствам изобщо така :( :)
Както и да е, подаръците много ме изненадоха-като например това прекрасно Барби от Александрю, с колекционерска стойност...бях поразена меко казано, когато ми я даде, тази кукла, за която цял живот съм ме4тала и ще ме4тая. Кръстих я Александра хехе :)
Друго, книгата за Милен Фармер(любимата ми певица,идол на света) ми беше подарена от съдбата , видях я съвсем слу4айно на 2-ри, докато пазарувахме в Лаблаус. Беше намалена и директно си я купих, нямам търпение да я про4ета! Върху нея съм поставила една верига, когато ми подари Рай, тоя я прави няколко МЕСЕЦА, докато играехме(той това у4и-нещо като кова4,зидар?), разкошна е. Другите две нещица може да изглеждат малки и глупави, но за мен са наистина безценни-морски праистори4ески фосил и фигерката, която представя Лоре и двете от Ноел. Имам си и разделител за книги от Криси, розов и с пискюл!
Толкова засега,
С оби4 безкрайна,
Надя!!!
ps-Suzalqvam no dvete mi risunki ne mozah da gi ka4a, nito da gi pratq!!! 6te se opitam da napravq ne6to po vuprosa po-kusno!
1 коментар:
Много се радвам, че курсът по рисуване върви добре и нямам търпение да видя рисунките ти. А когато направиш портфолиото, не забравяй и него да покажеш.
Публикуване на коментар