

Еййййй....колко време мина откакто не съм писала тука, направо ме е срам. Не 4е някой го 4ете този блог така или ина4е, беше предназна4ен за баба Еди и баба Наде най-ве4е, да разберат последните новини около нашето семейство. Както и да е, радвам се 4е и други приятели 4етат и се забавляват и интересуват от моята скромна персона :)
Ще бъда кратка оба4е. Лятото свърши, а с него и постоянните излизания с кого ли не къде ли не. Нощният живот свърши, ходенето по малки закътани ресторант4ета за бърза храна и мотането из търговските центъри. Криси си дойде и донесе куп подаръци и дрехи, въпреки 4е аз исках само един 4ифт дънки. Оба4е тя донесе нещо по-важно от всякакви парцалки и сувенири, донесе ми един диск със снимки и клипове. Цялото и прекрасно преживяване заснето и снимано, Кики и Теди, леля, баба, приятелките, морето, Марица, София :)))
Не можех да откъсна поглед от монитора! Нищо не се беше променило и едновременно сякаш вси4ки се бяха променили. Кики станала по-сериозна и пораснала с едни буйни коси, Теди пък е станала същинска тийнейджърка :) 4ух 4е са разбили дискотеките(и няколко сърца) на морето :Р
Искам да благодаря още веднъж за прекрасните подаръци от вси4ки, потниците фланелките и блузките, книгата!!! Разбира се другото прекласно нещо, което се появи маги4ески от куфара бяха книгите, които исках!!!!! Първо няколко броя на Уи4, които погълнах набързо, а плакатите украсяват стаята ми. Добрите ми стари Хари Потъровци са подредени гордо на розовият ми шкаф, а пък разкошният ми албум на Тери Прат4ет изумява вси4ките ми приятели тук. Едната книжка на Прат4ет си я про4етох веднага, като добро дете-Крадец на време , а Петият слон си го пазя за 4ерни дни. Силмарилионът на Толкин 4ака да бъде пор4етен, а Недовършени предания... Е нея си я гледам с умиление всеки ден и си 4ета поемата и поздавленията на вси4ки вас мои скъпи приятелки. Още веднъж благодаря ви за този безценен подарък!
Такаа...Криси си дойде, Стела си замина и у4илището по4на. Сега, както може би някой от вас знаят у4а само до 1 4аса наобед и се прибирам вкъщи. Това е защото ще отивам в колеж 4ак следващата у4ебна година, така 4е имам достатъ4но време да си свърша физиката и френският. По физика и химия е ужасно ску4но и предпо4итам да си 4ета, някоя интересна книга, което разбира се не ми пре4и да съм 3 месеца напред от вси4ки останали. Понякога ги съжалявам горките, 4удят се как успявам нищо да не правя, а да нау4авам(4е и да разбирам!) вси4ко...а аз като не знам какво да им отговоря.
По френски си е все същата работа, браузвам си в Интернет и по малко у4а.
Ве4е имам нова карта за градските библиотеки, за автобуса и у4илище. Знаете ли 4е с картата си мога да запазвам книги от библиотеката и да им продължавам срока през Интернет!!!! Толкова е страхотно и удобно.
За накрая запазих най-важната и прекрасна новина на света. Имам си 4исто нов първи братов4ед!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4естито отново Орлик!!!!!!! Да ти е жив и здрав и послушен ;)
Казва се Ангел и прили4а толкова много на Орлик!!! Толкова е слади4ък!! Надявам се да го видя скоро, наистина :)))
Сега ще сложа вси4ките снимки, които направих това лято и тези на Ангел4о. Хей :)

1 коментар:
Ангелчо е истинско ангелче, много хубаво бебе (не че много разбирам от бебета, де).
Публикуване на коментар