Този блог е за вси4ки мои приятели и роднини, които жадуват за новините на нашето семейство, в Канада :)
9/20/2005
снимки-лято1
Това са снимки от празнуването на рожденият ден на Криси у нас с Милена и Стефан, нашите съседи. Тя не искаше някакво парти, оба4е сигурно вси4ки знаете колко луд и беше подаръкът :Р 3 дена в Монреал за концерта на Backstreet Boys. Късметлийка а? Втората 4аст от снимките са от Монреал, тя ги е правила.
Няма коментари:
Публикуване на коментар