9/20/2005

снимки-лято1









Това са снимки от празнуването на рожденият ден на Криси у нас с Милена и Стефан, нашите съседи. Тя не искаше някакво парти, оба4е сигурно вси4ки знаете колко луд и беше подаръкът :Р
3 дена в Монреал за концерта на Backstreet Boys. Късметлийка а?
Втората 4аст от снимките са от Монреал, тя ги е правила.


Няма коментари: