1/07/2007

Snimki Monreal-2006-7















2 коментара:

Maria каза...

Много хубави снимки! А съпътстващия текст колко е добър!!!

Unknown каза...

Ei naiposle, bqh ti zabravila adresa na bloga, dobre 4e ima google;) da snimkite sa si mn qki, a i dobre si prekarahme, btw celiq blog mn me kefi, osbeno risunkite ti! iskam updates kato narisuva6 novi!;)Stella