Този блог е за вси4ки мои приятели и роднини, които жадуват за новините на нашето семейство, в Канада :)
Много хубави снимки! А съпътстващия текст колко е добър!!!
Ei naiposle, bqh ti zabravila adresa na bloga, dobre 4e ima google;) da snimkite sa si mn qki, a i dobre si prekarahme, btw celiq blog mn me kefi, osbeno risunkite ti! iskam updates kato narisuva6 novi!;)Stella
Публикуване на коментар
2 коментара:
Много хубави снимки! А съпътстващия текст колко е добър!!!
Ei naiposle, bqh ti zabravila adresa na bloga, dobre 4e ima google;) da snimkite sa si mn qki, a i dobre si prekarahme, btw celiq blog mn me kefi, osbeno risunkite ti! iskam updates kato narisuva6 novi!;)Stella
Публикуване на коментар