8/27/2006

Bulgariq 2006

Kompiutura ne6to mi vurvi mnogo bavno tezi dni, zatova slagam samo 2 snimki tuka v bloga, no 6te ima i album sus vsi4ki ostanali, ne se pritesnqvaite!!!

Celuvki!!!

2 коментара:

Maria каза...
Този коментар бе премахнат от администратор на блога.
Анонимен каза...

Mami tolkova si hubava, o4arovatelna i estestvena a usmivkata ti e moqta. Obi4am te bezkrayno dori i da be6e ne 4ak tolkova hubava.Mimi ne se vijda , no be6e prelest su6to . Klasa e 4udesen, na vsi4ki mnogo zdrave , kusmet i sbudvane na me4tite. Edi