Този блог е за вси4ки мои приятели и роднини, които жадуват за новините на нашето семейство, в Канада :)
8/27/2006
Bulgariq 2006
Kompiutura ne6to mi vurvi mnogo bavno tezi dni, zatova slagam samo 2 snimki tuka v bloga, no 6te ima i album sus vsi4ki ostanali, ne se pritesnqvaite!!!
Mami tolkova si hubava, o4arovatelna i estestvena a usmivkata ti e moqta. Obi4am te bezkrayno dori i da be6e ne 4ak tolkova hubava.Mimi ne se vijda , no be6e prelest su6to . Klasa e 4udesen, na vsi4ki mnogo zdrave , kusmet i sbudvane na me4tite. Edi
2 коментара:
Mami tolkova si hubava, o4arovatelna i estestvena a usmivkata ti e moqta. Obi4am te bezkrayno dori i da be6e ne 4ak tolkova hubava.Mimi ne se vijda , no be6e prelest su6to . Klasa e 4udesen, na vsi4ki mnogo zdrave , kusmet i sbudvane na me4tite. Edi
Публикуване на коментар