
Скъпи мои приятели и роднини, ето с какво се занимавам тези дни....:РНастина това вси4кото са мои произведения на кулинарното изкуство и с гордост мога да заявя 4е никои не се отрови по време на дегустацията!!! Хехехехехеххехеее-хехехе....бъзикам се много вкусно беше мисля- тука съм снимала миш-маш, канелони с доматен сос, салата с ротини и италиански домати :Р
Така де сигурна съм 4е сте любопитни какво става с мен освен 4е си правя експерименти в кухнята ;)
Да запо4нем със социалната помощ- най-сетне се свързах със агентката ми и трябва да и занеса едни документи в Понеделник, после тя ще ме извика на интервю (странно ми е да пиша тая дума на български).
В у4илище направих изпита си по френски върху романът Майна(имах само грамати4ни грешки както винаги) и сега ми остават още 4!!!!!!!! Преди да се върна в България ще трябва наистина да у4а брутално, ако искам да свърша вси4ко. А нямам избор трябва да свърша за да си полу4а дипломата за средно образование преди да влезна в колежа. Така де...малко напрежение не е нищо ново за това да не се оплаквам(абе ще си се оплаквам пък, нали си е моя блог!) Хе-хе :) Между другото сега е към 10 4аса ве4ерта и трябва да си лягам грррр....а още дори не съм запо4нала с пътуването ми до Отава.
Нищо поне да уто4ня 4е освен френския ми остава и последният у4ебник по физика, който е да познахте-ЕЛЕКТРИЧЕСТВО!!! Мое най-любимо на света електри4ество---о закони на Ом и ампери, О скъпи мои волтове и ватове!!
Кого залъгвам....за незнам си кои път пак у4а тия простотии и които каквото ще да казва, аз НЕ мисля 4е НЯКОГА ще ми трябва да знам как работят гадните им затворени и отворени ел. мрежи!!! Оня ден даже трябваще да правя експеримент в лабораторията и ако не беше лаборантката сигурно щях да гръмна като бушон и аз!!! Ужас, ужас!!! Незнам как ще мина изпита...ако някога изобщо се реша да го правя!
Ина4е вси4ки сме добре, мама скоро ще свърши работа( за последно надявам се!!!!), а Криси по4ти не го виждам това 4удовище 16 годишно!! С тоя телевизор в стаята си сигурно седи до по-късно дори от мен(едва ли е възможно но все пак..) Тати пък работи, когато има работа в Отава, Бог да го пази. Има най-невероятната хазяйка!!! Но за нея ще ви пиша после...
Надявам се 4е това е достатъ4но за днес. Простете за леко ирони4но-хумористи4ните ми забележки стил Тери Прат4ет(едва ли ще го стигна..), но в такова настроение съм. Хормони, тийнейджъри, нали знаете. ;)
музика- Kyau Vs Albert-Save me (Club radio edit)
книги, който 4ета в момента(3!!!!!!!!!!!)- Колелото на времето 10 том-на английски, Силмалирионът на български, Ана Каренина на френски.... да знам 4е съм луда--тотално ку-ку!
С оби4,
Надя!!
пс- дайте по един коментар :)


1 коментар:
Значи искаш коментар? Е, трябва да ти кажа, че много мразя миш-маш. Едва ли толкова много, колкото ти мразиш с..... , ама хич не го понасям. Иначе браво, че готвиш - това понякога може да бъде голямо удоволствие, когато не ти е задължение да го вършиш всеки ден.
Публикуване на коментар