11/06/2005

Helloween






Tova e tretiqt put, kogato slagam tiq .....snimki. Browser-a se precacva6e vseki put-Mozilla-ta tova. Za IE da ne govorim ehh...:( Ta eto gi snimkite, dano uspeq da gi sloza sega.

1 коментар:

Maria каза...

Е, успяла си да ги сложиш тия снимки накрая. Много хубава гейша си, ама бива ли така да общуваш с дяволи и други обитатели на пъкъла?